pensjonat ciechocinek

ul. Konopnickiej 51

87-720 Ciechocinek

Tel. 501 406 340

602 698 686

pokoje gościnne ciechocinek

PENSJONAT CIECHOCINEK

Pensjonat w Ciechocinku, który spełni Państwa oczekiwania

W naszym obiekcie posiadamy zadbane i eleganckie pokoje do dyspozycji naszych gości. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, niedzieloną z innymi gośćmi. Obiekt znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, co zapewni Państwu komfort i prywatność. Jest to idealne miejsce zarówno dla osób, które przyjeżdżają do naszego miasta w sprawach służbowych, jak i dla par, którym marzy się romantyczny weekend i rodzin, dla których ważny jest spokój oraz wygoda.

Weekend w pięknym miejscu

Jeśli szukacie Państwo miejsca, w którym odpoczniecie od codziennych obowiązków, pragną Państwo zwiedzić miasto i zależy Państwu na noclegu w Ciechocinku w komfortowym pensjonacie to jesteśmy pewni, że spełnimy wszelkie oczekiwania. Nasze pokoje są zadbane, czyste, a obiekt znajduje się z dala od zgiełku.

Wyjazd rodzinny

Planują Państwo wyjazd całą rodziną? Istotne dla Państwa jest to, aby apartament posiadał dostęp do prywatnej łazienki, aneks kuchenny, w którym można przygotować posiłki dla bliskich? Jest to bardzo dobry wybór, szczególnie przy dzieciach. Nasz pensjonat w Ciechocinku odznacza się świetną lokalizacją, zadbanymi wnętrzami i miłą obsługą.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym pensjonatem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i mamy nadzieję, że będziemy mieć przyjemność Państwa gościć w naszym obiekcie.

 

 

 

tania kwatera ciechocinek